Služby

Spedice

Od vzniku firmy se zabýváme mezinárodní spedicí. Zkušený tým odborníků vytváří optimální dopravní spojení přepravovaného zboží po celé Evropě, při kterém spolupracuje se stálými a spolehlivými dopravci.

Kromě přeprav celovozových zásilek zajišťujeme dokládky kamionů a vytížení menších vozidel.

Mezi hlavní přednosti spedice a dopravy patří vstřícnost pracovníků při zajišťování zakázek, jejich solidní vystupováni, vysoká odbornost a zkušenost, důsledné sledování průběhu realizace zakázek a nízké ceny, rychlost doručení vašeho zboží.

Mezinárodní doprava

K zajištění Vašich požadavků na mezinárodní přepravu máme pro Vás připravena vlastní vozidla. Od roku 1998, kdy bylo zakoupeno první nákladní vozidlo, se náš autopark rozšířil na současných dvacet šest nákladních automobilů, které splňují náročné ekologické předpisy evropských zemí, týkajících se mezinárodní dopravy.

Díky rozmanitosti vozidel jsme schopni pro Vás přepravit různé druhy zboží od mražených potravin po velké strojní díly. Samozřejmostí vybavení vozidel je satelitní sledování, takže jsme Vám kdykoliv schopni sdělit, kde se právě nachází Vaše zásilka.

Pojistnou smlouvu o pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce dle Úmluvy CMR máme uzavřenou na částku 5 mil. Kč.

Zkušený a stabilizovaný kádr pracovníků dispečinku a řidičů realizuje zakázky velmi rychle, spolehlivě a v souladu s potřebami zákazníků.

Skladování

Nabízíme uskladnění Vašeho zboží ve vytápěných skladovacích prostorách, včetně nakládky a vykládky na kamión.