O nás

O nás

Firma TAURUS TRANS byla založena v roce 1997 s hlavní činností mezinárodní zasilatelství. O rok později byla činnost rozšířena o mezinárodní dopravu nákupem prvních nákladních vozidel. Díky zaměření obchodních aktivit našich zákazníků se od začátku orientujeme na přepravy do Španělska a Portugalska a to nejenom celokamionových, ale i kusových zásilek.

Kvalitními, spolehlivými a rychlými službami jsme získali mnoho stálých obchodních partnerů a spolupracujících dopravců. Pro rozšíření logistických služeb a skladování byla v roce 2010 vybudována nová hala a zakoupen objekt bývalé truhlárny. Po rekonstrukci je zde sklad a ubytování. V roce 2014 byl zakoupen přilehlý provozní objekt, kde jsou kanceláře firmy a další skladové prostory.

Sponzorsky se zapojujeme do různých sportovních a společenských akcí jako např. motokrosové závody pořádané v Horním Újezdě, módní přehlídky, dětské besídky, a přispíváme na činnost místním organizacím – mateřské školky, fotbalové oddíly, hasiči. Podporujeme také charitativní projekty.

Své služby jsme připraveni a ochotni Vám poskytnout denně i mimo obvyklou pracovní dobu.